Strona Główna / Aktualności / Polska i Świat / Bilety PKP nawet 55% taniej
pendolino

Bilety PKP nawet 55% taniej

55% od ceny bazowej to bardzo duża zniżka na przejazd PKP EIP i EIC. Dzięki ofercie Promo Expressy i PKP Intercity to nie tylko komfort i atrakcyjny czas przejazdu, ale także bardzo atrakcyjna cena.

Oferty Super Promo oraz Promo zaliczają się do ofert limitowanych. Okazji należy upatrywać 30 dni przed podróżą. Kupując z wyprzedzeniem, masz podwójną szansę na najatrakcyjniejsze bilety z oferty SuperPromoi Promo, a po ich wyczerpaniu możesz jeszcze skorzystać z nielimitowanej oferty Wcześniej – Taniej i cieszyć się biletem tańszym od ceny bazowej, nawet do 6. dni przed podróżą. Dodatkowo kupując wcześniej, zapewniasz sobie gwarancję miejsca siedzącego.

Na przykład jadąc z Gdańska do Krakowa, kupując bilet z 30 dniowym wyprzedzeniem, korzystamy z oferty SuperPromo i płacimy 99 zł w pociągu EIP (Express Intercity Premium), natomiast pociągu EIC (Express Intercity) 57,40 zł.

Kupując bilet kilka dni przed podróżą, za przejazd między tymi samymi miastami w EIP zapłacimy 199zł, w EIC ok. 80zł.

Tak więc warto wcześniej planować podróż i kupować bilety z 30 dniowym wyprzedzeniem.

Komentarze

comments

Zobacz również

DSC_0114

Prokuratura ustanawia hipotekę przymusową na nieruchomościach Sławomira Neumanna. Posłowi PO grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Od pewnego czasu Poseł PO z Starogardu Gdańskiego Sławomir Neumann nie ma łatwego życia od ...