Strona Główna / Finanse / Barwy Polskiego Busa znikną z polskich i europejskich dróg! Teraz będzie na zielono
polskibuscom

Barwy Polskiego Busa znikną z polskich i europejskich dróg! Teraz będzie na zielono

PolskiBus doprowadził do rewolucji w korzystaniu z autobusów w podróżach po Polsce i Europie. Wielu z nas zrozumiało, że podróże nie muszą być drogie, a mogą być też fajne i wygodne. Już wkrótce dobrze znane nam czerwone barwy Polskiego Busa znikną z naszych dróg. Firma nie znika jednak z rynku, zmienia tylko kolor na zielone barwy i rozpoczyna współpracę z FlixBusem.

Firma PolskiBus prawdopodobnie dla wszystkich pasażerów rozpoczyna nową strategiczną współpracę, z której wszyscy mają być zadowoleni. Chodzi o początek współpracy z FlixBusem. Dojdzie do zintegrowania połączeń i przemalowania autokarów PolskiegoBusa na barwy FlixBusa. Charakterystyczne zielone kolory.

Pasażerowie Polskiego Busa mogą być jednak spokojni. Wszystkie bilety kupione przez ich stronę internetową zachowują ważność. Zmieni się tylko marka i platforma sprzedaży.

„Wszystkie bilety, które zostały sprzedane przez PolskiegoBusa, mają ważność. Wszystkie autobusy jeżdżą, wszystkie połączenia zostają, nikt niczego nie zamyka. Wszystkie te elementy będą funkcjonować nie tylko do świąt Bożego Narodzenia, ale jeszcze nawet dalej niż święta Wielkiej Nocy” – powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej Michał Leman, dyrektor zarządzający w FlixBus.

Klienci zyskają na połączeniu obu siatek połączeń. Z całą pewnością integracja dwóch przewoźników pozwoli na szerszy wybór ofert i kierunków podróży.

FlixBus poinformował, że model biznesowy firmy FlixBus opiera się na ścisłej współpracy z lokalnymi przewoźnikami, w ciągu czterech lat działalności FlixBus nawiązał współpracę z 250 partnerami autobusowymi w całej Europie. Zajmuje się technologią, sprzedażą biletów, obsługą klienta, planowaniem i rozwojem sieci, a także marketingiem i sprzedażą, natomiast lokalni partnerzy odpowiadają za codzienną eksploatację autobusów.

Wprowadzenie standardów FlixBusa do autobusów firmy PolskiBus.com oznacza, że wszyscy pasażerowie będą mieli zapewnione: darmowe Wi-Fi zarówno w Polsce, jak i za granicą, większą przestrzeń na nogi, klimatyzację czy gniazdka elektryczne przy każdym siedzeniu.

FlixBus jest europejską firmą, która weszła na rynek w 2013 roku. Autobusy FlixBus dziennie wykonują 200 tys. połączeń do 1,4 tys. miast w 26 krajach, w tym m.in. w Niemczech, Austrii, Danii, Holandii, Chorwacji, Polsce, Francji. W 2016 roku autobusy FlixBusa przewiozły 30 milionów pasażerów. Firma zatrudnia 6 tys. kierowców w 250 partnerskich firmach.

Wygląda więc na to, że dzięki wejściowi Polskiego Busa do współpracy z FlixBus wielu Polaków ma szansę odkryć kolejne nowe ciekawe kierunki podróży przy atrakcyjnych połączeniach i tanich kosztach.

Red. Źródło PAP

Komentarze

comments

Zobacz również

c700x420

Saunowanie, a później kąpiel w morzu – taka atrakcja w Sopocie!

Gdyby ktoś ci powiedział, że w grudniu będziesz kąpać się w Bałtyku, to pewnie zacząłbyś ...