Strona Główna / Aktualności / Polska i Świat / A może by się tak wybrać w podróż koleją?
eurostarzug-2736247_960_720

A może by się tak wybrać w podróż koleją?

Wygodnie i bez ograniczeń bagażowych – tak właśnie wygląda podróżowanie koleją. Teraz możesz dostać się prawie w każde miejsce Europy bez problemu. Do wyboru najbardziej znane kierunki. Dużym atutem jest to, że możemy zabrać ze sobą tyle bagażu, ile tylko potrzebujemy!

Bilety w wybrany zakątek możemy kupić, chociażby poprzez serwis europodroze.pl

EuroPodróże przygotowały ofertę tanich biletów kolejowych największych przewoźników w całej Europie. Wybierając podróż pociągiem, oszczędzasz czas i pieniądze, a dzięki brakowi ograniczenia bagażu, weźmiesz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Koleje europejskie to nowoczesny i szybki system transportu, który zapewni najwyższe standardy podróży. Bez względu na typ pociągu – szybka kolej, pociąg nocny czy panoramiczny – koleje oferują wygodne i nowoczesne składy, w których podróż upływa w komfortowych warunkach. Po prostu — wyszukaj, rezerwuj, kup !

Gdzie można pojechać?

Podróżuj z nami i zwiedzaj pociągiem najciekawsze zakątki Europy Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Belgia, Anglia, Szwecja i wiele innych.

Jak wygląda sprawa z biletami grupowymi?

Dla większej ilości pasażerów (powyżej 9 osób) proponujemy ofertę specjalnie przygotowaną przez zespół naszych konsultantów. Prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie: https://www.europodroz

Możemy być na bieżąco z europodroze.pl, poprzez profil Facebookowy:

https://www.facebook.com/europodroze/

Komentarze internautów:

Super, że wreszcie coś takiego powstało! Właśnie kupiłam bilet z Krakowa do Wiednia za 100 zł, extra!

Europodroze pl – szczerze polecam 😉 Koleje polskie i zagraniczne w jednym miejscu.

Co prawda podróżowanie koleją jest wygodne, ale za to czasochłonne i nie zawsze tanie. Na przykład samolotem z Gdańska dostaniemy się lotem bezpośrednim do Barcelony już za 100 zł, natomiast koleją podróż trwa kilkanaście godzin i kosztuje ok 1500 zł! Jeśli lubimy wygodę, nieograniczoną ilość bagażu i możliwość podziwiania pięknych widoków to oczywiście wybieramy pociąg.

Komentarze

comments

Zobacz również

c700x420

Saunowanie, a później kąpiel w morzu – taka atrakcja w Sopocie!

Gdyby ktoś ci powiedział, że w grudniu będziesz kąpać się w Bałtyku, to pewnie zacząłbyś ...