Strona Główna / Aktualności / Polska i Świat / 3-letni chłopiec sterroryzował pasażerów samolotu…bo nie było Internetu
Bez nazwy-1

3-letni chłopiec sterroryzował pasażerów samolotu…bo nie było Internetu

Pasażerowie lotu z Niemiec aż do USA mogli na własnej skórze poczuć efekt bezstresowego wychowywania. Chłopiec przez 8 godzin wrzeszczał i popadał w histerię, w wyniku braku dostępu do Internetu. Czy należałoby go już wysłać na terapię behawioralno – poznawczą?

Pasażerowie zatykali uszy, by nie słyszeć krzyków chłopca, jednak to na wiele się nie zdało. Personel pokładowy próbował nawet interweniować, jednak matka chłopca stwierdziła, że jej syn tylko potrzebuje internetu. Rzecznik Lufthansy twierdzi, że większość pasażerów wykazała zrozumienie wobec zaistniałej sytuacji. – informuje wprost.pl

Sytuacja miała miejsce w sierpniu ubiegłego roku, jednak nagranie dopiero 4 dni tematu pojawiło się w sieci. Filmik ma już ponad 500 000 wyświetleń i ponad 4000 komentarzy!

Niektórzy internauci uważają, że samolot powinien nawet zawrócić i pasażerów uprzykrzających lot nawet wyprosić z pokładu – a jak wy byście zareagowali, gdyby 8 godzin jakieś dziecko histerycznie krzyczało?

Okazuje się, że problem uzależnienia od komputera, Internetu jest coraz poważniejszy. Powstają specjalne ośrodki terapeutyczne behawioralno-poznawcze. Uczestnicy podczas zajęć tak jakby odkrywają świat na nowo, zmieniają swój sposób myślenia, Uczą się relacji ludzkich, poznają swoje mocne i słabe strony, dowiadują się jak nad sobą pracować, jak się przysposobić do życia w społeczeństwie. Odkrywają, że świat poza ekranem komputera to ten rzeczywisty, w którym każdy normalny i zdrowy człowiek powinien uczestniczyć.

Komentarze

comments

Zobacz również

DSC_0114

Prokuratura ustanawia hipotekę przymusową na nieruchomościach Sławomira Neumanna. Posłowi PO grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Od pewnego czasu Poseł PO z Starogardu Gdańskiego Sławomir Neumann nie ma łatwego życia od ...