Strona Główna / Kronika Policyjna / 2 osoby ranne w wypadku na berlince
Starogard Gdański - wypadek DK - 22 1

2 osoby ranne w wypadku na berlince

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego jaki wydarzył się wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowością Sucumin i Miradowo. W wyniku zdarzenia aut osobowych obrażeń ciała doznały dwie osoby. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, przeprowadzili oględziny oraz sprawdzili trzeźwość kierujących. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj kilka minut przed godziną 18:00 dyżurny ze starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze krajowej nr 22 w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do miejscowości Radziejewo. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z Posterunku Policji w Zblewie.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, do wypadku doszło gdy kierowca osobowego opla wykonywał na skrzyżowaniu manewr zawracania. Wówczas zderzył się z jadącym w kierunku Chojnic audi. W wyniku wypadku 35 -letnia pasażerka opla, a także 44-letnia pasażerka audi doznały obrażeń ciała i trafiły do szpitala. Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była całkowicie zablokowana.

Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny pojazdów oraz sprawdzili trzeźwość kierujących. Policyjny technik wykonał zdjęcia, szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione ślady. Dodatkowo policjanci zatrzymali kierowcy opla jego prawo jazdy oraz dowody rejestracyjne od rozbitych pojazdów.

Obecnie mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

asp. sztab. Marcin Kunka Oficer prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim

Komentarze

comments

Zobacz również

Kociewiacy-dla-Hospicjum

Już po raz drugi odbędzie się piknik „Kociewiacy dla Hospicjum”

Po raz drugi w Starogardzie Gdańskim odbędzie się piknik „Kociewiacy dla Hospicjum”. Również w tym ...